Brezová pod Bradlom Brezová pod Bradlom ID: 1303

4 IZBOVÝ BYT Brezová pod Bradlom

Cena

65,000€ / znížená cena

Typ:
Byty
Parkovanie
pri bytovom dome
Spálne
4
Kúpeľne
1
Obytná plocha
86
Poschodie
3
Kuchyne
1
Izby
4

Popis nehnuteľnosti

Pohodlné bývanie v komfortnom 4 izbovom byte o rozlohe 86 m2 s balkónom, Brezová pod Bradlom.

Tento jedinečný byt s výhľadom na Bradlo sa nachádza v centre mesta Brezová pod Bradlom, okres Myjava, v KOMPLETNE ZRENOVOVANOM BYTOVOM DOME na ulici Námestie 7. apríla.

Veľkoplošný pôvodne 4 izbový byt o ploche 86 m2 bol upravený na 5 izbový, nachádza sa na 3 poschodí v bytovom dome bez výťahu. BYTOVÝ DOM JE PO CELKOVEJ REKONŠTRUKCII, zateplenie, strecha, okná, nové zrekonštruované spoločné priestory, čistý udržiavaný bytový dom, ktorý má zabezpečenú pravidelnú upratovaciu službu,

  • súčasťou bytu sú DVE SAMOSTATNÉ KOMORY nachádzajúce sa v predsieni,  BALKÓN Z OBÝVACEJ IZBY s pekným výhľadom, príslušenstvom bytu a mimoriadnou výhodou je MUROVANÁ PIVNICA O PLOCHE 9 m2 a ďalšia latková pivnica,
  • praktická dispozícia bytu:  predsieň, chodba, SAMOSTATNÝ ŠATNÍK, SAMOSTATNÁ KOMORA, kuchynský kút, kúpelňa s WC, spálňa, izba, obývacia izba s balkónom a dve detské izby.
  • v blízkosti bytového domu je supermarket, lekáreň, pekáreň, tržnica, centrum mesta, za pár minút vybavíte nákupy. Byt je kúpou voľný k nasťahovaniu.

Znížená cena: 65000,-€

Kontakt: DOREAL, Hviezdoslavova 479, Senica
Tel: 0911 266 174, e-mail: doreal@doreal.sk
error: Obsah je chránený