Smrdáky Smrdáky ID: 1355

Prenájom 4 izbového bytu (86 m2) Smrdáky

Cena

470€

Typ:
Byty
Parkovanie
pred bytovým domom
Spálne
3
Kúpeľne
1
Obytná plocha
86
Poschodie
2
Kuchyne
1
Izby
4

Popis nehnuteľnosti

RK DOREAL ponúka na prenájom veľký 4 izbový byt v obci Smrdáky, okres Senica. Obec je vzdialená od okresného mesta 8 km. V obci sa nachádza základná škola (1.stupeň) s materskou školou, potraviny, lekáreň. Obec Smrdáky je známa kúpeľmi, v obci je vybudované kultúrno – rehabilitačné zariadenie s telocvičňou, fitness, saunou a masážami.

Priestranný byt sa nachádza na 2 poschodí  v zateplenom bytovom dome bez výťahu. K bytu patrí samostatná pivnica, ktorú môžete využívať spoločne s parkovacím miestom.

Vybavenie bytu: zasklený balkón, plastové okná, murované jadro, kúpeľňa so sprchovým kútom, samostatné wc, kuchynská linka, potravinová skriňa, v izbách sú položené laminátové podlahy, v chodbe dlažba.

Zariadenie: jedálenský stôl a 4 stoličky, prípojka na TV, prípojka na internet, vstavaný šatník v spálni, detské izby sú zariadené skriňami, v chodbe sa nachádza skriňa.

Cena prenájmu zahŕňa aj poplatky spojené s energiami, TV a internetom. Mesačný nájom: 470,-€

Byt je voľný od 01.2.2021.

Obhliadku alebo informácie vám poskytne: Roman Macho – realitný agent DOREAL, tel. 0944 907 509, macho@doreal.sk.error: Obsah je chránený