Senica Kunov, Senica ID: 1232

Rekreačná chata Kunov

Cena

28,990€

Typ:
Chaty
Parkovanie
na pozemku
Spálne
1
Obytná plocha
29
Pozemok
737 m2
Poschodie
2/2
Kuchyne
1
Izby
1

Popis nehnuteľnosti

Rekreačná chata v Senici s výhľadom na Kunovskú priehradu a okolie sa nachádza  v chatovej oblasti. K chate prináleží krásny veľký pozemok o celkovej výmere 737 m2 – prístupný z dvoch strán s možnosťou predeliť na dve parcely,

dvojpodlažná murovaná chata v osobnom vlastníctve bola kolaudovaná v roku 1985, je pravidelne udržiavaná, pozemok  prístupný po asfaltovej ceste,  vkusne a jednoducho upravený, využívaný na rekreáciu, pestovanie zeleniny a ovocia (vinič, jablone, broskyňa), dostatočná šírka pozemku umožňuje vytvoriť parkovacie miesto pre auto.

K nehnuteľnosti prináleží spoluvlastnícky podiel na prístupovej ceste. Na pozemok je privedená úžitková voda, pitná voda sa nachádza približne 25 m od chaty, v chate je zavedená elektrina,  wc na pozemku. V blízkosti chaty sa nachádza spoločné sociálne zariadenie s WC a sprchami. Objekt s rekreačnými chatami je zabezpečený bránou s elektrickým ovládaním.

Chata s úžitkovou výmerou 29 m2 pozostáva zo suterénu, kde sa nachádza kuchyňa, komora, pivnica a dielňa,  nadzemné podlažie prístupné schodiskom tvorí obytná  izba, balkón a podkrovie.

Chatu je možné kúpou okamžite užívať, v blízkosti sa nachádza Kunovská priehrada, centrum mesta je vzdialené 3 km, celkové ročné prevádzkové náklady sú 100,-€. Nehnuteľnosti sú bez tiarch, kúpou okamžite voľné.

Cena: 28990,- € ( chatu s pozemkom môžete kúpiť aj formou úveru, ktorý vám sprostredkuje špecialista na úvery a poistenie )

Ak vlastníte byt a túžite tráviť voľný čas vo vlastnej chatke so záhradou, toto je pre vás ideálna ponuka.

OBJEDNÁVKA OBHLIADKY: DOREAL, TEL: 0911 266 174, e-mail: doreal@doreal.sk0 thoughts on “Rekreačná chata Kunov

Pridaj komentár

error: Obsah je chránený