Prievaly Prievaly ID: 1282

Rodinný dom Prievaly

Cena

Cena na vyžiadanie

Typ:
Rodinné domy
Parkovanie
Garáž
Kúpeľne
2
Obytná plocha
150
Pozemok
1584 m2
Poschodie
2/2
Kuchyne
2
Izby
4

Popis nehnuteľnosti

V exkluzívnom zastúpení predstavujeme NA PREDAJ IDEÁLNY DOM K NASŤAHOVANIU.

Rodinný dom s kompletným vybavením, na väčšom pozemku, v tichej lokalite s jedinečným výhľadom na okolie. Nehnuteľnosť sa nachádza v intraviláne obce Prievaly, v zástavbe rodinných domov. Obec Prievaly leží v Trnavskom kraji, v okrese Senica, je vzdialená 20 km od Senice, 33 km od Malaciek a 60 km od Bratislavy.

4 IZBOVÝ DOM je PO CELKOVEJ REKONŠTRUKCII v roku 2008 a prislúcha k nemu pozemok o celkovej výmere 1584 m2. – dvojpodlažný rodinný dom, KTORÉHO SÚČASŤOU JE ZASTREŠENÁ TERASA A GARÁŽ ( úžitková plocha: 150 m2), – ĎALŠÍ ZREKONŠTRUOVANÝ DOM NA POZEMKU (úžitková plocha 70 m2) so zavedenými inžinierskymi sieťami, v ktorom sa nachádza LETNÁ KUCHYŇA, DIELŇA, KOMORA, priestranný POVALOVÝ PRIESTOR, – upravený DVOR S POSEDENÍM, – samostatná vyčlenená časť pozemku pre POSEDENIE V ZÁHRADNOM DOMČEKU, s možnosťou grilovania, súčasťou je aj udiareň, – záhrada v zadnej časti, kde nový majiteľ využije samostatný priestor s príslušenstvom pre domáce zvieratá, záhrada ponúka UŽITOČNÝ SKLENÍK i OVOCNÉ STROMY.

Rodinný dom pozostáva z dvoch obytných podlaží a suterénu. Na 1 poschodí sa nachádza vonkajšia terasa so vstupnou predsieňou, chodba, kuchyňa, obývacia izba s možnosťou vybudovania krbu a samostatné WC s umývadlom. Na 2 poschodí sa nachádza kúpelňa s wc, tri samostatné izby, súčasťou druhého poschodia je výborne riešená KRYTÁ TERASA pozdĺž celého domu. SUTERÉN ponúka široké možnosti využitia, ako technická miestnosť, práčovňa, sušiareň, garáž pre jedno auto. Strecha domu je kompletne zrekonštruovaná formou nadstavby. Rodinný dom je postavený z murovaných plných tehál a pórobetónových tvárnic, okná a vchodové dvere sú plastové, fasáda domu je zateplená. Nehnuteľnosť sa predáva so zariadením domu, záhradným vybavením ako napríklad záhradný traktor, drevený zastrešený altánok,

MIMORIADNOU VÝHODOU JE STAVEBNÝ POZEMOK ZA DOMOM VEDENÝ AKO ZASTAVANÉ PLOCHY A NÁDVORIA o výmere 784 m2. Inžinierske siete: elektrina, obecný vodovod, plyn, odpad – septik. Mesačné náklady: 103,33 € V obci sa nachádza materská škola, základná škola, potraviny, pošta, pivovar, reštaurácia, hotel, okolie je rajom pre hubárov. Rodinný dom je obývateľný, možnosť okamžitého nasťahovania po kúpe.

Cena nehnuteľností: na vyžiadanie v RK (HYPOTEKÁRNY SERVIS V KANCELÁRII ) Kontakt pre informácie a dohodnutie termínu obhliadky: DOREAL Hviezdoslavova 479, Senica tel. 0911 266 174 email: doreal@doreal.sk www.doreal.skDoplnkové informácie

Vykurovanie :
Plyn

error: Obsah je chránený