Šajdíkove Humence Šajdíkove Humence ID: 1273

Rodinný dom Šajdíkove Humence

Cena

Cena na vyžiadanie

Typ:
Rodinné domy
Kúpeľne
1
Obytná plocha
73
Pozemok
600 m2
Izby
2

Popis nehnuteľnosti

DOREAL ponúka vo výhradnom zastúpení RODINNÝ DOM v obci Šajdíkove Humence, okres Senica. Obec je vzdialená 11 km od Senice, 71 km od Bratislavy, 41 km od Malaciek. – nehnuteľnosť má všetky výhody bývania v dome s MENŠOU ROZLOHOU, – JEDNO PODLAŽNÝ RODINNÝ DOM S PODKROVÍM pozostáva z predsiene, kúpelne, WC, spálne, priestrannej izby spojenej s kuchyňou a komory. Vstupná časť do domu je zastrešená, využiteľná zároveň ako terasa s posedením. – strešná krytina je pôvodná. Dom má zavedené všetky inžinierske siete, vykurovaný PLYNOVÝM KOTLOM CEZ RADIÁTORY, v obývacej izbe sa nachádza KRB, ktorý v zimných mesiacoch VYKÚRI CELÚ OBYTNÚ PLOCHU.
Ohrev teplej vody zabezpečuje bojler.
V dome je zavedená elektrická energia, ODPAD – KANALIZÁCIA, VODA OBECNÁ, na pozemku sa nachádza studňa, využívaná na závlahu.
– úžitková plocha: 73 m2
– výmera pozemku: 550 m2

V okolí domu sú vysadené stromy a kríky vytvárajúce príjemný tieň počas slnečných dní, dvor ju ideálny pre relax, deti tu nájdu dostatok priestoru na aktivity. V obci sa nachádza materská škola, základná škola, potraviny, pošta, železničná stanica, známe golfové ihrisko, okolie je rajom pre hubárov.

Rodinný dom je obývateľný, možnosť okamžitého nasťahovania po kúpe.

Cena nehnuteľností: dohodou (HYPOTEKÁRNY SERVIS V KANCELÁRII ) OBJEDNÁVKA OBHLIADKY: DOREAL, TEL: 0911 266 174, email: doreal@doreal.Doplnkové informácie

Vykurovanie :
Plynové kúrenie + otvorený krb

error: Obsah je chránený