Rodinný dom Šaštín Stráže
  • Domov
  • Properties
  • Rodinný dom Šaštín Stráže, garáž, prístrešok, vkusná záhrada

Šaštín Stráže Šaštín Stráže ID: 1316

Rodinný dom Šaštín Stráže, garáž, prístrešok, vkusná záhrada

Cena

82,990€ / znížená cena

Typ:
Rodinné domy
Parkovanie
vlastná garáž na pozemku
Spálne
2
Kúpeľne
1
Pozemok
624 m2
Kuchyne
1
Izby
3

Popis nehnuteľnosti

RK DOREAL ponúka na predaj príjemný rodinný dom v meste Šaštín Stráže po rekonštrukcii, na peknom pozemku, v tichej lokalite. Nehnuteľnosť sa nachádza v intraviláne mesta Šaštín Stráže, v zástavbe rodinných domov.

3 IZBOVÝ DOM je PO REKONŠTRUKCII a prislúcha k nemu pozemok o celkovej výmere 624 m2, mimoriadnou výhodou domu je prístup na pozemok z dvoch ulíc, investičná príležitosť pre budúceho majiteľa rozdeliť nehnuteľnosť na dve ( dom s pozemkom a garážou + menší zato nenáročný samostatný stavebný pozemok).

Jedno podlažný 3 izbový rodinný dom sa nachádza v strede pozemku, súčasťou domu je vkusná zastrešená terasa, murovaná garáž pre jedno auto, dielňa, komora a pivnica.

Dvor a pozemok je upravený, pravidelne udržiavaný, svoje miesto a priestor pre pohyb si tu nájde aj psík, na pozemku je vlastná studňa s úžitkovou vodou.

Rodinný dom je zateplený, okná vymenené za plastové, dvere bezpečnostné, vykurovanie zabezpečuje plynový kotol cez radiátory,

  • obytná plocha: 80 m2
  • dispozícia domu: chodba, samostatné WC, kúpelňa s vaňou, kuchyňa, detská izba, obývacia izba a spálňa, strecha domu je pravidelne udržiavaná, v pôvodnom stave,
  • inžinierske siete: elektrina, odpad kanalizácia, plyn, verejný vodovod
  • mesačné náklady na energie: 150 €

Mesto Šaštín Stráže má výbornú občiansku vybavenosť, v meste sa nachádza materská škola, základná škola, potraviny, pošta, banky, bankomat,  reštaurácie, okolie je rajom pre hubárov.

Znížená cena: 82990,- €

S financovaním kúpy nehnuteľnosti vám poradí skúsený hypotekárny špecialista !

Objednávka obhliadky: DOREAL Hviezdoslavova 479, Senica tel. 0911 266 174
email: doreal@doreal.sk ,
www.doreal.sk, FB: REALITY DOREAL
error: Obsah je chránený