Šaštín Stráže Šaštín Stráže ID: 1325

Rodinný dom Šaštín Stráže

Cena

95,000€

Typ:
Rodinné domy
Parkovanie
garáž
Kúpeľne
2
Obytná plocha
160
Pozemok
780 m2
Poschodie
2/2
Kuchyne
2
Izby
6

Popis nehnuteľnosti

DOREAL ponúka vo výhradnom zastúpení dvojgeneračný rodinný dom v obci Šaštín Stráže, časť Šaštín.  Dvojpodlažný 6 izbový dom svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie viac člennej rodiny. Dom je prístupný po asfaltovej ceste, nachádza sa mimo ruchu mesta.

Celková výmera pozemku je 780 m2, okrem domu sa na pozemku nachádza garáž, za domom hospodárska budova a vedľa domu záhrada. Uličná šírka pozemku je 30 m !

Rodinný dom je obývateľný,  čiastočne zrekonštruovaný, všetky okná a dvere boli vymenené za plastové,  kúpelne zrekonštruované, dom je vykurovaný plynovým kotlom cez radiátory, ohrev vody zabezpečuje bojler.
Prvé podlažie tvorí chodba, technická miestnosť s kotlom a bojlerom, štyri izby, komora a kuchyňa. Pre druhé podlažie bol vytvorený samostatný  vstup, tu sa nachádza chodba, tri izby, kuchyňa, komora so vstupom na povalu, kúpelňa a schodisko.

Obytná plocha rodinného domu je približne 160 m2. Vzhľadom na väčší počet izieb dom ponúka variabilitu možností, miesta tu je skutočne dosť, dospelí aj deti si nájdu dostatok súkromia.
Za domom stojí murovaná garáž a samostatná hospodárska budova, využiteľná ako dielňa, sklad, alebo priestory pre podnikanie. Pekná záhrada vedľa domu môže byť pre vás oázou oddychu. Auto zaparkujete  v garáži alebo priamo na pozemku.

Inžinierske siete: mestský vodovod, elektrická energia, plyn, kanalizácia.

V meste Šaštín Stráže nájdete takmer kompletnú občiansku vybavenosť, zdravotné stredisko, základná škola, materská škola, banky, potraviny, obchody, vlakové dopravné spojenie.

Rodinný dom je voľný dohodou, financovanie možné formou hypotekárneho úveru.

Cena: 95000,-€,

Objednávka obhliadky: DOREAL s.r.o,  tel. 0911 266 174, e-mail: doreal@doreal.sk, www.doreal.sk

 error: Obsah je chránený