Vrbovce ID: 1234

Veľmi pekný 2 izbový byt so záhradkou vo Vrbovciach

Cena

47,500€

Typ:
Byty
Parkovanie
pred bytovým domom
Spálne
1
Kúpeľne
1
Obytná plocha
50
Poschodie
2
Kuchyne
1
Izby
2

Popis nehnuteľnosti

RK DOREAL ponúka na predaj 2 izbový byt v obci Vrbovce, okres Myjava. Výmera bytu je 50 m2, nachádza sa na 2 poschodí, prináleží k nemu pozemok pre altánok a záhradka o výmere 40 m2, ktorú využijete na pestovanie alebo hrací priestor pre deti.

Byt je možné kúpiť s kompletným vybavením tak ako vidíte na fotografiách. V byte sú osadené nové vstupné dvere, na chodbe sa nachádza samostatná komora, samostatné WC, za kuchyňou je kúpelňa, kde je umiestnený bojler na ohrev vody a pračka.

Svetlá spálňa a obývacia izba sú prechodné, v obývacej izbe sa nachádza pec na drevo, funkčná a využiteľná najmä v zimných mesiacoch, drevo na približne dve sezóny je v cene bytu.

V byte sú položené laminátové podlahy v kombinácii s dlažbou, okná plastové, vykurovanie elektrické ( v tomto roku bude možné sa napojiť na plyn ), mesačné náklady na prevádzku sú 100,- €, samozrejmosťou je zavedený internet, káblová TV. Súčasťou bytu sú pivnice v suteréne bytového domu.

V blízkosti bytu sa nachádza zdravotné stredisko, potraviny, lekáreň, pekáreň, zastávka MHD, pošta, základná škola s materskou školou.  Obec leží v nádhernom prírodnom prostredí s viacerými možnosťami, turistika, cyklistika, hubárčenie.

Cena nehnuteľností: 47500,-€, kúpa možná hypotékou, ktorú vám sprostredkuje odborník na hypotéky !

Ponuku bytu nájdete výhradne v RK DOREAL. Neváhajte a objednajte si obhliadku nehnuteľnosti, kontakt: DOREAL s.r.o, Hviezdoslavova 479,                          Senica, Tel. 0911 266 174, doreal@doreal.sk, www.doreal.sk

 

 

 

 

 

 error: Obsah je chránený