• Domov
  • Properties
  • Vkusný 3 izbový byt s komorou a pracovňou, parkovacím miestom

Senica J. Mudrocha, Senica ID: 1329

Vkusný 3 izbový byt s komorou a pracovňou, parkovacím miestom

Cena

79,990€

Typ:
Byty
Parkovanie
vyhradené parkovacie miesto
Spálne
2
Kúpeľne
1
Obytná plocha
74
Poschodie
6
Kuchyne
1
Izby
3

Popis nehnuteľnosti

RK DOREAL ponúka exkluzívne na predaj 3 izbový zrekonštruovaný byt v Senici na ulici J. Mudrocha. Byt o výmere 74 m2 sa nachádza na 6 podlaží v bytovom dome s výťahom.
V byte sa nachádza okrem obytnej časti samostatná komora s oknom a pracovňa (výmera 6 m² ). Celková rekonštrukcia bytu bola prevedená v roku 2013 a zahŕňa: novú elektroinštaláciu, nové omietky, plastové okná, vstupné bezpečnostné dvere, pokládku laminátovej podlahy a dlažby, nové vedenie vody a odpadu, znižované stropy, bodové stropné osvetlenie, nové kúpelňové jadro, nové zárubne a dvere.
V kúpeľni je  osadená vaňa, pripojenie na pračku a sušičku, zabudovaný  nábytok, v spálni zostáva v cene bytu vstavaný šatník na mieru.  Z kuchyne je vstup na balkón, v tejto časti bytu sa nachádza aj samostatná komora s oknom a pracovňa. Príslušenstvom bytu je pivnica v suteréne domu, k bytu je vyhradené parkovacie miesto pre jedno auto.

Mesačný zálohový predpis/2 osoby: 157 € + elektrina

V blízkosti bytového domu sa nachádza takmer kompletná občianska vybavenosť, lekáreň, poliklinika, základná a materská škola, zdravotné stredisko, kaviareň, potraviny, obchodné reťazce, park, detské ihriská, reštaurácia, cyklotrasa, Kunovská priehrada. Byt je voľný dohodou.

Cena: 79990,-€

Objednávka obhliadky/kontakt: RK DOREAL, Hviezdoslavova 479/18A, Senica, Adamčíková 0911 266 174, doreal@doreal.skerror: Obsah je chránený