Klient kúpi 2izb. byt v Senici

€95,000
€1,939 /m²
Dopyt typ ponuky
Byt typ nehnuteľnosti
2 izby
1 kúpeľne
49 m² veľkosť nehnuteľnosti

informácie na vyžiadanie v RK

typ ponuky:
Dopyt
typ nehnuteľnosti:
Byt
cena:
€95,000
Lokalita:
Senica
izby:
2
kúpeľne:
1
veľkosť nehnuteľnosti:
49 m²
ID inzerátu:
20996
dátum aktualizácie:
4. máj 2026

Mám záujem

    Námestie oslobodenia 8, 905 01 Senica

    Nehnuteľnosti

    Napíšte nám, sledujte nás

    pošlite email a buďte medzi prvými, ktorý sa dozvedia o nových nehnuteľnostiach 

    error: Content is protected !!